-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15330000-0: Оброблені фрукти та овочі (горох колотий, томатна паста, сухофрукти, консервовані помідори, консервовані огірки, консервовані кабачки, консервовані яблука, консервовані сливи, консервовані груші, консервовані вишні)
329 470.60
UAH без ПДВ
Номер:
5221586355dc491bbccf6bd9b0c04881
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-27-006771-c-a1
Замовник:
Чехівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770191
-
Контактна особа:
Антонова Оксана Вікторівна 380473952386, chehivkapni@ukr.net
-
Адреса:
19933, Україна, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Центральна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДЖУРА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063805063
-
Контактна особа:
Олена Джура +380675827082 dzuralen87@gmail.com
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Героїв Дніпра буд.49, кв.45
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
50
Дата підписання:
01.03.2021 00:00
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
329 470.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
329 470.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Горох колотий
Кількість
850 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Томатна паста
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Сухофрукти
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані помідори (банка 3 л)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані огірки (банка 3 л)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані кабачки (банка 3 л)
Кількість
450 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані яблука (банка 3 л)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані сливи (банка 3 л)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані груші (банка 3 л)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані вишні (банка 3 л)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
4690bf3a4b5c4e579c748ff5cdc48b50
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ea1558345dc04ac58fde774533023ee9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
20%угода
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
19.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано