-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15330000-0: Оброблені фрукти та овочі (горох колотий, томатна паста, сухофрукти, консервовані помідори, консервовані огірки, консервовані кабачки, консервовані яблука, консервовані сливи, консервовані груші, консервовані вишні)
Оголошено тендер
275 000.00
UAH
Номер:
3f0e822b45b14cf4aaae873301dc50b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-27-018422-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чехівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770191
-
Адреса:
19933, Україна, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Центральна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чехівський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770191
-
Адреса:
19933, Україна, Черкаська область, с. Чехівка, вул. Центральна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15330000-0: Оброблені фрукти та овочі (горох колотий, томатна паста, сухофрукти, консервовані помідори, консервовані огірки, консервовані кабачки, консервовані яблука, консервовані сливи, консервовані груші, консервовані вишні)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.01.2021 17:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Консервовані помідори (банка 3 л)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані огірки (банка 3 л)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані кабачки (банка 3 л)
Кількість
450 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані яблука (банка 3 л)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані сливи (банка 3 л)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані груші (банка 3 л)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Консервовані вишні (банка 3 л)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Горох колотий
Кількість
850 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Томатна паста
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Сухофрукти
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума275 000.00 UAH