• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік

Завершена

420 640.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 103.20 UAH
Номер: 78371e7e637c496bbb92e2f154231b3f
Внутрішній номер закупівлі: 8303753
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-27-012358-b   
Замовник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Контактна особа: Анжеліка Лінкіна +380959294767 anjelika2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 420 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 103.20 UAH
Період уточнення: 27.01.2021 17:22 - 02.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2021 17:22 - 12.02.2021 00:00
Аукціон: 12.02.2021 13:14 - 12.02.2021 13:35
Період кваліфікації: 12.02.2021 13:35 - 15.02.2021 11:05
Період завантаження договору: 15.02.2021 11:05 - 07.03.2021 11:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор - пісок
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 17500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Ванільний цукор
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 440 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"

Оскарження: 15.02.2021 11:05 - 26.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 420 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2021 11:05
Відповіді на вимоги 11
Документи 61
Скарги 0
ФОП Третяков Олександр Олександрович
Початкова пропозиція 420 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 4352b10bd733478ea8db50d1a67270b4
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-27-012358-b-c1
Постачальник: ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Номер договору: 141
Сума договору: 47 513.19 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.03.2021 15:10
Статус:
Виконаний
PDF
дог 141.PDF
PDF
дДодаткова угода №5 цукор.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №6 141.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s