• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік

Оголошено тендер

420 640.00 UAH
Номер: 01db6c9d8c254d4cab3d4f4f50930827
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-27-018429-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Замовник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Очікувана вартість: 420 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 27.01.2021 17:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Цукор - пісок
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 17500 кілограм
Період постачання (не задано)
Ванільний цукор
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 440 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума420 640.00 UAH