• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 15830000-5 Цукор і супутня продукція для потреб загальноосвітніх шкіл на 2021 рік

Відповідно до р.ІІІ п.3.2., р.ХІ п.11.3 договору №141 від 01 березня 2021 року сторони досягли згоди щодо зменшення суми договору на 372736,81грн., без ПДВ.

47 513.19 UAH без ПДВ
Номер: 4352b10bd733478ea8db50d1a67270b4
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-27-012358-b-c1
Замовник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Постачальник: ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Опис: Відповідно до р.ІІІ п.3.2., р.ХІ п.11.3 договору №141 від 01 березня 2021 року сторони досягли згоди щодо зменшення суми договору на 372736,81грн., без ПДВ.
Номер договору: 141
Дата підписання: 01.03.2021 15:10
Період дії договору: 01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 47 513.19 UAH без ПДВ
Оплачено: 47 513.19 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор - пісок
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 1545 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Ванільний цукор
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: 43d191fd25c843d4b4d0a6b09e21132a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розділом 13 п.13.1 Договору № 141 від 01 березня 2021 року, листом Продавця від 28.10.2021 року про необхідність збільшити ціну за одиницю товару - до 10 відсотків, а саме цукор-пісок - 9,99%, ванільний цукор - 9,99%, у зв`язку з коливанням ціни такого товару на ринку. Відповідно до р.III р.3.2., р.XI п.11.3 договору №141 від 01 березня 2021 року сторони досягли згоди щодо зменшення суми договору на 0,10 грн., без ПДВ.
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 01.11.2021 13:09
    Статус:
    Опубліковано
PDF
дДодаткова угода №5 цукор.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: dd4cb397c5dc4fc398680d783c9556e5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до р.ІІІ п.3.2., р.ХІ п.11.3 договору №141 від 01 березня 2021 року сторони досягли згоди щодо зменшення суми договору на 372736,81грн., без ПДВ.
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 16.12.2021 13:27
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №6 141.pdf
p7s
sign.p7s