-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Тендер Prozorro UA-2021-01-27-006188-c
Кошти місцевого бюджету; Місцезнаходження замовника: 69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Сєдова, б.5; Категорія замовника: орган місцевого самоврядування
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
e3933ca591344afcad151121df3ca740
Внутрішній номер закупівлі:
8302550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-27-006188-c
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380612363359 orjra2014@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 200.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2021 16:48 - 02.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2021 16:48 - 12.02.2021 16:52
Аукціон:
15.02.2021 14:29 - 15.02.2021 14:50
Період кваліфікації:
15.02.2021 14:50 - 16.02.2021 16:35
Період завантаження договору:
16.02.2021 16:35 - 08.03.2021 16:35
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата послуг здійснюється за фактом надання послуг належної якості на підставі оформленого належним чином та підписаного Сторонами Акту прийому-передачі наданих послуг протягом 20 робочих днів з моменту отримання фінансування на послуги за даним Договором.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Кількість
64 одиниця
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, територія Вознесенівського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ НІКА-БУД ПЛЮС"
Оскарження: 16.02.2021 16:35 - 27.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41656574
-
Контактна особа:
Дар'я Миколаївна Лисенко +380962665672 nika_byd@ukr.net
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА-КАРОГО, будинок 23-А
Оскарження: 16.02.2021 16:35 - 27.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
234 999.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 999.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2021 16:35
Відповіді на вимоги
11
Документи
70
Скарги
0
ТОВ "СК ІНТЕГРАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40504811
-
Контактна особа:
Cергій Універсал +380960087322 integral.ck2016@yandex.ua
-
Адреса:
69093, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, ВУЛИЦЯ МАЛИКА, будинок 13-А
Початкова пропозиція
236 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
236 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
019915d598fd4563b86bc9cabf02bcf1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-27-006188-c-b1
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ НІКА-БУД ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41656574
-
Контактна особа:
Дар'я Миколаївна Лисенко +380962665672 nika_byd@ukr.net
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА-КАРОГО, будинок 23-А
Номер договору:
31
Сума договору:
234 999.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
195 833.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
02.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний