-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
234 999.88
UAH з ПДВ
Номер:
019915d598fd4563b86bc9cabf02bcf1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-27-006188-c-b1
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380612363359 orjra2014@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ НІКА-БУД ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41656574
-
Контактна особа:
Дар'я Миколаївна Лисенко +380962665672 nika_byd@ukr.net
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КАРПЕНКА-КАРОГО, будинок 23-А
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Номер договору:
31
Дата підписання:
02.03.2021 00:00
Період дії договору:
02.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
234 999.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 166.65 UAH)
Оплачено:
234 999.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 166.65 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Кількість
64 одиниця
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, територія Вознесенівського району
На карті