-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
be10e071debb4c7db6ab6e04c30c06b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-27-003394-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.01.2021 15:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH