• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (горох та картопля)

Завершена

882 160.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 410.80 UAH
Номер: 84e09c162fac4a88a03169cc587bc433
Внутрішній номер закупівлі: 8276990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-26-002911-a   
Замовник: СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Бірюк Ганна Леонідівна +380667370574 sgu.vmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 882 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 410.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 26 464.80 UAH
Період уточнення: 26.01.2021 16:34 - 02.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2021 16:34 - 12.02.2021 16:39
Аукціон: 15.02.2021 15:23 - 15.02.2021 15:44
Період кваліфікації: 15.02.2021 15:44 - 16.02.2021 15:42
Період завантаження договору: 16.02.2021 15:42 - 08.03.2021 15:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
горох
Код ДК 021:2015: 03212213-6 Горох сушений
Кількість 970 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07301, Україна, Київська область, м. Вишгород, с. Хотянівка, відповідно до документації На карті
картопля
Код ДК 021:2015: 03212100-1 Картопля
Кількість 45000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07301, Україна, Київська область, м. Вишгород, с. Хотянівка, відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГУРАЛЬ ОКСАНА ДЕМ'ЯНІВНА"

Оскарження: 16.02.2021 15:22 - 27.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 881 905.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
881 905.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.02.2021 15:22
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0
ФОП "ЛУКАШЕВИЧ ВОЛОДИМИР ФРАНЦЕВИЧ"

Оскарження: 16.02.2021 15:42 - 27.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 882 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
882 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2021 15:42
Відповіді на вимоги 10
Документи 60
Скарги 0

Контракти

Номер: 688ad4fd84fd404a9d70fb63700dd1bb
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-26-002911-a-a1
Постачальник: ФОП "ЛУКАШЕВИЧ ВОЛОДИМИР ФРАНЦЕВИЧ"
Номер договору: 48
Сума договору: 882 160.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 01.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s