-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (горох та картопля)
Оголошено тендер
882 160.00
UAH
Номер:
2fc2909589bf4916995d448a1e1cf229
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-26-006462-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
882 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (горох та картопля)
Примітки:
Місцезнаходження:07301,Київська обл., м.Вишгород, пл.Шевченка, 1. Категорія замовника: орган місцевого самоврядування
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.01.2021 16:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума882 160.00 UAH