-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (горох та картопля)
882 160.00
UAH без ПДВ
Номер:
688ad4fd84fd404a9d70fb63700dd1bb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-26-002911-a-a1
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Контактна особа:
Бірюк Ганна Леонідівна +380667370574 sgu.vmr@gmail.com
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЛУКАШЕВИЧ ВОЛОДИМИР ФРАНЦЕВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1909604077
-
Контактна особа:
Володимир Лукашевич +380676654722 zakupka74949@gmail.com
-
Адреса:
08504, Україна, Київська область, місто Фастів, вул.Зарічна, будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Номер договору:
48
Дата підписання:
01.03.2021 00:00
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
882 160.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
горох
Кількість
970 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
07301, Україна, Київська область, м. Вишгород, с. Хотянівка, відповідно до документації
На карті
картопля
Кількість
45000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
07301, Україна, Київська область, м. Вишгород, с. Хотянівка, відповідно до документації
На карті