-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясопродукти
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-011056-b
Завершена
132 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 320.00 UAH
Номер:
b4dbcca62b85440e9194dccecda2c833
Внутрішній номер закупівлі:
8256907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-011056-b
Замовник:
Філія Комунального закладу "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 850.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 320.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2021 20:35 - 31.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2021 20:35 - 10.02.2021 00:00
Аукціон:
10.02.2021 12:40 - 10.02.2021 13:01
Період кваліфікації:
10.02.2021 13:01 - 14.02.2021 12:55
Період завантаження договору:
14.02.2021 12:55 - 06.03.2021 12:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса напівкопчена
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Ковбаса варена
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Сарделі
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Сосиски
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
М’ясо тушковане яловиче
Кількість
52 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
Оскарження: 14.02.2021 12:55 - 25.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Оскарження: 14.02.2021 12:55 - 25.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
130 732.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
130 732.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2021 12:55
Відповіді на вимоги
11
Документи
48
Скарги
0
ТОВ "ДОМ ЮГ СЕРВИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42633956
-
Контактна особа:
Олег Баркаренко +380503157081 domyugservis@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ РАБОЧА, будинок 64 А
Початкова пропозиція
132 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
132 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
b4656c00fe644de588fb032756f5af2d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-011056-b-c1
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Номер договору:
09/2230/т
Сума договору:
130 732.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
108 943.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.03.2021 09:00
Статус:
Виконаний