• Відкриті торги
  • КЕП

Ковбаси та мясо тушковане

Оголошено тендер

132 850.00 UAH
Номер: da5ac4dc22754822b35f9e42585398bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-25-014506-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Філія Комунального закладу "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
Замовник: Філія Комунального закладу "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 132 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ковбаси та мясо тушковане
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 25.01.2021 20:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума132 850.00 UAH