-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясопродукти
130 732.08
UAH з ПДВ
Номер:
b4656c00fe644de588fb032756f5af2d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-011056-b-c1
Замовник:
Філія Комунального закладу "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
09/2230/т
Дата підписання:
01.03.2021 09:00
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
130 732.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 788.68 UAH)
Оплачено:
120 327.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 054.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса напівкопчена
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Ковбаса варена
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Сарделі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Сосиски
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
М’ясо тушковане яловиче
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
52 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
3543.23 UAH
Статус
Оплачений
29.04.2021 10:30
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
8409.47 UAH
Статус
Оплачений
29.04.2021 10:30
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
9093.00 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
1462.48 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:42
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
2160.81 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
4029.89 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
4339.44 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
5430.32 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:32
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
5427.69 UAH
Статус
Оплачений
30.08.2021 10:35
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
2129.33 UAH
Статус
Оплачений
29.04.2021 10:30
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
3298.56 UAH
Статус
Оплачений
29.04.2021 10:30
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
1487.10 UAH
Статус
Оплачений
31.05.2021 10:42
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
3021.34 UAH
Статус
Оплачений
14.07.2021 10:52
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
2481.92 UAH
Статус
Оплачений
16.09.2021 10:51
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
6512.39 UAH
Статус
Оплачений
30.08.2021 10:21
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA118201720344200004000047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
3200.00 UAH
Статус
Оплачений
31.08.2021 17:13
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA118201720344200004000047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
9473.95 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
1800.77 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
3318.88 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
6510.10 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
2865.14 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 17:03
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
5303.06 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 16:45
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
8720.00 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 16:45
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
5054.44 UAH
Статус
Оплачений
30.09.2021 16:45
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
8434.76 UAH
Статус
Оплачений
16.09.2021 10:51
Док-ти
1
Філія ХФСК
IBAN:UA718201720344290004052047327
МПП "Ритм"
IBAN:UA283223130000026007000008693
Сума
2821.93 UAH
Статус
Оплачений
16.09.2021 10:51
Док-ти
1
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
deb1bbe14eb2476b9de0b9401a4ee952
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.10.2021 09:00
Статус:
Опубліковано