-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб з пшеничного борошна в/г, хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-006500-b
Код за ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Торги не відбулися
806 637.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 050.00 UAH
Номер:
5264feba172f40b6a0b96a1facdd6f23
Внутрішній номер закупівлі:
8248830
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-006500-b
Замовник:
Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770239
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул.Городище,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любомира Прокопів +380676752140 san.batkivshchyna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
806 637.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 050.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2021 14:51 - 08.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2021 14:51 - 18.02.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар здійснюються поетапно після факту отримання чергової партії Товару та підписання накладних на Товар уповноваженими представниками Сторін.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб з пшеничного борошна в/г
Кількість
22200 кілограм
Період постачання
22.02.2021 - 31.12.2021
Хліб житньо-пшеничний
Кількість
11100 кілограм
Період постачання
22.02.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511001
-
Контактна особа:
Ломіковський Ярослав YLOMIKOVSKYI@HLIBPROM.COM.UA http://hlibprom.com.ua
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ХЛІБНА, будинок 2
Початкова пропозиція
652 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
652 680.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0