• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб з пшеничного борошна в/г, хліб житньо-пшеничний

Оголошено тендер

806 637.00 UAH
Номер: ac018fcc343448368f0fac8594ca1c78
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-25-006878-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"
Замовник: Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"
Очікувана вартість: 806 637.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб з пшеничного борошна в/г, хліб житньо-пшеничний
Примітки: Код за ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 25.01.2021 13:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошторис на 2021 рік
Сума806 637.00 UAH