-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб з пшеничного борошна в/г, хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-006500-b
Код за ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Торги не відбулися
806 637.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 050.00 UAH
Період оскарження:
25.01.2021 14:51 - 14.02.2021 00:00
Нічого не знайдено.