-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-005445-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі «Тендерна документація» та прикріпленого текстового документу, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України від 25.12.2015 року № 922-VIII «Про публічні закупівлі», із змінами, надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації
Завершена
386 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 930.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 930.20 UAH
Номер:
59154987b296475aac2ae53e82e9a078
Внутрішній номер закупівлі:
8130624
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-13-005445-a
Замовник:
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495858
-
Адреса:
66110, Україна, Одеська область, с. Піщана, вулиця, Л. Українки, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ряба Катерина Юріївна 380989595022 pishana_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
386 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 930.20 UAH
Період уточнення:
13.01.2021 16:29 - 19.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2021 16:29 - 29.01.2021 00:00
Аукціон:
29.01.2021 11:45 - 29.01.2021 12:06
Період кваліфікації:
29.01.2021 12:06 - 29.01.2021 15:45
Період завантаження договору:
29.01.2021 15:45 - 18.02.2021 15:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати - згідно договору. Місцезнаходження Замовника: 66110, Україна, Одеська область, Балтський р-н, с. Піщана, вул. Л. Українки, 2а . Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури ВТ є ціна (питома вага критерію – 100%). Методика оцінки визначена в тендерній документації. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. (більш детально - в тендерній документації). Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону. Тендерна документація додається окремим додатком. Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" - 09310000-5 - електрична енергія
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
133120 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
66110, Україна, Одеська область, Балтський район, село Піщана, вул. Л. Українки, 2а, 66233, Одеська оласть , Савранький район, с. Дубки, База відпочинку «Дубки», межа балансової належності електроустановок замовника.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
Оскарження: 29.01.2021 15:45 - 09.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Курильська Ірина Володимирівна +380637932023 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Оскарження: 29.01.2021 15:45 - 09.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
277 022.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 239.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2021 15:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Богданов Дмитро 380731303033 INFO@OPERATOR.IN.UA https://operator.in.ua
-
Адреса:
Україна, 02230, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 7А, офіс 119
Початкова пропозиція
282 214.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
f6b11a3a28c742ca8c9349a3d67832c9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-13-005445-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Курильська Ірина Володимирівна +380637932023 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Номер договору:
31-62/1
Сума договору:
200 199.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.02.2021 10:00
Статус:
Підписаний