-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
200 199.99
UAH з ПДВ
Номер:
f6b11a3a28c742ca8c9349a3d67832c9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-13-005445-a-b1
Замовник:
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495858
-
Контактна особа:
Ряба Катерина Юріївна 380989595022 pishana_internat@ukr.net
-
Адреса:
66110, Україна, Одеська область, с. Піщана, вулиця, Л. Українки, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Курильська Ірина Володимирівна +380637932023 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
31-62/1
Дата підписання:
18.02.2021 10:00
Період дії договору:
18.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
200 199.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 366.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
100100 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
66110, Україна, Одеська область, Балтський район, село Піщана, вул. Л. Українки, 2а, 66233, Одеська оласть , Савранький район, с. Дубки, База відпочинку «Дубки», межа балансової належності електроустановок замовника.
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КЗ "Піщанська спеціальна школа"
IBAN:UA718201720344220003000045766
ТОВ "ООЕК" Балтський пiдроздiл
IBAN:UA893288450000026038324524233
Сума
2201.03 UAH
Статус
Оплачений
23.02.2021 12:32
Док-ти
1
КЗ "Піщанська спеціальна школа"
IBAN:UA718201720344220003000045766
ТОВ "ООЕК" Балтський пiдроздiл
IBAN:UA893288450000026038324524233
Сума
36266.76 UAH
Статус
Оплачений
23.02.2021 12:32
Док-ти
1
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
2c71b0482ff141509787116f11834edf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.02.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6ef7ba8dc2954e28863f1be219b620a1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за електричну енергію за 1 кВт*год не більше ніж на 10 відсотків у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку , та без збільшення загальної вартості договору.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
01.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
45aa69fab7e44777a10404bb9111a31d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за електричну енергію за 1 кВт*год не більше ніж на 10 відсотків у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку , та без збільшення загальної вартості договору.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
03.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
784b0e3e3cd647888c698a41f616a07f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за електричну енергію за 1 кВт*год не більше ніж на 10 відсотків у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку , та без збільшення загальної вартості договору.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
08.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
4842cef2c117480b91a2f4fbbec4ff42
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. "Замовник" та "Виконавець" дійшли згоди внести зміни до Договору №31-62/1 від 18 лютого 2021 року.
2. У зв'язку із зміною банківських реквізитів "Замовника", Сторони домовилися внести відповідні зміни до договору про закупівлю товарів поставки та викласти реквізити "Замовника", що містяться в Розділі ХІІІ. Договору "МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН"
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
15.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ab3c8f3d83d04d9b82a9a53e58e81392
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовилися змінити ціну за електричну енергію за 1 мВт*год не більше ніж на 10 відсотків у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, та без збільшення загальної вартості договору, що підтверджується інформацією з вебсайту ДП "Оператор ринку" (https://www.oree.com.ua). Ціна за 1 кВт*год становить - 3,47838396304586 грн., в т.ч. ПДВ 20% - 0,57973066050764 грн.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
01.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f04d5af979664babba9d67ae539ecc15
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовилися змінити ціну за електричну енергію за 1 мВт*год не більше ніж на 10 відсотків у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку, та без збільшення загальної вартості договору, що підтверджується інформацією з вебсайту ДП "Оператор ринку" (https://www.oree.com.ua). Ціна за 1 кВт*год становить - 3,82587452095415 грн., в т.ч. ПДВ 20% - 0,63764575349236 грн.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
01.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано