• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

386 040.00 UAH
Номер: 9d9e2f33a95b45d0b2bc2823cc70fa3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-13-003207-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради"
Очікувана вартість: 386 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Місцезнаходження Замовника: 66110, Україна, Одеська область, Балтський район, село Піщана, вулиця Л. Українки, будинок 2-А. Вид закупівлі – передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону; Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2. Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" - 09310000-5 - електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 13.01.2021 16:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума386 040.00 UAH