-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з харчування
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-001909-a
Завершена
4 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 43 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 43 500.00 UAH
Номер:
73cd9b749bd44cab92db1a44295afb84
Внутрішній номер закупівлі:
8126140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-13-001909-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирилюк Анатолій Іванович 380974058155 1989.rodl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
43 500.00 UAH
Період уточнення:
13.01.2021 11:46 - 22.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2021 11:46 - 01.02.2021 00:00
Аукціон:
01.02.2021 15:36 - 01.02.2021 15:57
Період кваліфікації:
01.02.2021 15:57 - 03.02.2021 16:24
Період завантаження договору:
03.02.2021 16:24 - 23.02.2021 16:24
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник код 55523000-2 Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Оскарження: 03.02.2021 16:24 - 14.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Ярослав Буряков +380504249424 ramedas.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 12, офіс 42
Оскарження: 03.02.2021 16:24 - 14.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
4 319 394.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 275 281.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.02.2021 16:24
Відповіді на вимоги
10
Документи
69
Скарги
0
ТОВ "ФАБРИКА СМАКУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39785646
-
Контактна особа:
Ігор Юхимович Левінзон +380960167020 odtender@fabrika.odessa.ua
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНЬОФОНТАНСЬКА, будинок 19-Б, офіс 263
Початкова пропозиція
4 330 422.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 286 309.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
192f5ef2e4994dac875e22a7e4279c04
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-13-001909-a-a1
Постачальник:
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Ярослав Буряков +380504249424 ramedas.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 12, офіс 42
Номер договору:
38
Сума договору:
4 557 362.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 797 802.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
15.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний