-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з харчування
Оголошено тендер
4 350 000.00
UAH
Номер:
43de56ec01f74342bdf57ba902785e94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-13-001084-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
Дата опублікування:
13.01.2021 11:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума4 350 000.00 UAH