-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з харчування
4 557 362.80
UAH з ПДВ
Номер:
192f5ef2e4994dac875e22a7e4279c04
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-13-001909-a-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Контактна особа:
Кирилюк Анатолій Іванович 380974058155 1989.rodl@gmail.com
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Київська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Ярослав Буряков +380504249424 ramedas.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 12, офіс 42
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
38
Дата підписання:
15.02.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.03.2022 00:00
Сума договору:
4 557 362.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 759 560.47 UAH)
Оплачено:
4 557 362.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 759 560.47 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник код 55523000-2 Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
4d42f15901cd4b29988f8e95950f2ef5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2eb81068fe4c43d295546ed4a5a16785
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d8e044137e7345829e66f72d5ad8fd28
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
11.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
fda5ddb8d82e429fb588445c7fd8db3f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
31.03.2022 00:00
Статус:
Опубліковано