-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії Апостолівської ЗШ №4 Відділу освіти Апостолівської міської ради, за адресою: 53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2021-01-08-000158-b
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії Апостолівської ЗШ №4 Відділу освіти Апостолівської міської ради, кількість - пільгова категорія - 12000 послуг, учні 1-4 класів - 18000 послуг.
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Номер:
c113029fe0314af3a9470a219be11a33
Внутрішній номер закупівлі:
8108725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-08-000158-b
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Богдан Новік +380683605836 l1l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Період уточнення:
08.01.2021 10:54 - 14.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2021 10:54 - 24.01.2021 17:00
Аукціон:
25.01.2021 14:25 - 25.01.2021 14:46
Період кваліфікації:
25.01.2021 14:46 - 25.01.2021 16:32
Період завантаження договору:
25.01.2021 16:32 - 14.02.2021 16:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником Послуг протягом 7 банківських днів по факту їх виконання, на підставі виставленого Виконавцем акту виконаних послуг та рахунку.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів
Кількість
18000 послуга
Період постачання
до 31.05.2021
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13
На карті
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії
Кількість
12000 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
Оскарження: 25.01.2021 16:32 - 05.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Оскарження: 25.01.2021 16:32 - 05.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
477 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
477 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2021 16:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ПЕРСОНАЛ СЕРВІС 24"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42303114
-
Контактна особа:
Рябік Ольга Олександрівна +380685005917 person.servis.24@gmail.com
-
Адреса:
53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вул. Григорія Ващенка,буд. 27
Початкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
c85b70b2b8cf4cac99a4e9c411135d3b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-08-000158-b-b1
Постачальник:
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Номер договору:
44во
Сума договору:
269 886.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.02.2021 10:00
Статус:
Виконаний