-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії Апостолівської ЗШ №4 Відділу освіти Апостолівської міської ради, за адресою: 53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
269 886.60
UAH без ПДВ
Номер:
c85b70b2b8cf4cac99a4e9c411135d3b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-08-000158-b-b1
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Контактна особа:
Богдан Новік +380683605836 l1l@ukr.net
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
44во
Дата підписання:
12.02.2021 10:00
Період дії договору:
12.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
269 886.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
269 886.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів
Кількість
12435 послуга
Період постачання
до 31.05.2021
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13
На карті
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії
Кількість
4539 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8904b97b0cd44c9ebf27d8cc32f966cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Враховуючи фактичну відвдуванність дітей за лютий-травень 2021 року, сторони домовилися зменшити кількість 5565 дітоднів на суму 88483,50 грн (Вісімдесят вісім тисяч чотириста вісімдесят три грн. 50 коп.) без ПДВ. Пункт 3.1 Договору викласти в такій редакції: загальна сума Договору №44во від 12.02.2021 року складає: 388516,50 грн. (Триста вісімдесят вісім тисяч п’ятсот шістнадцять грн. 50 коп.) без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
01.06.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9b20e22f648b42c88c7b8686b20dffc8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору на 113001,30 грн. та кількості на 7107 дітоднів у зв'язку із фактичною відвідуваністю дітей за лютий-жовтень 2021 року.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
25.10.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7f47e5d94aa64ab7b8106a066edefdcc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення кількості на 354 дітоднів та суми Договору на 5628,60 грн.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 08:05
Статус:
Опубліковано