-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії Апостолівської ЗШ №4 Відділу освіти Апостолівської міської ради, за адресою: 53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
480 000.00
UAH
Номер:
529d1cf246874dda87c56baeaffb0d8e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-08-000116-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії Апостолівської ЗШ №4 Відділу освіти Апостолівської міської ради, за адресою: 53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Примітки:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії Апостолівської ЗШ №4 Відділу освіти Апостолівської міської ради, кількість - пільгова категорія - 12000 послуг, учні 1-4 класів - 18000 послуг.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
08.01.2021 09:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів
Кількість
18000 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії
Кількість
12000 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума480 000.00 UAH