-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2021-01-04-003355-c
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
0dc139576cbe4c91992e21e764d5b3e6
Внутрішній номер закупівлі:
8095714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-04-003355-c
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н, м. Хотин, вул. Кутузова, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2021 22:14 - 10.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2021 22:14 - 20.01.2021 00:00
Аукціон:
20.01.2021 11:11 - 20.01.2021 11:32
Період кваліфікації:
20.01.2021 11:32 - 09.02.2021 19:01
Період завантаження договору:
09.02.2021 19:01 - 01.03.2021 19:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
Кількість
60000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Оскарження: 27.01.2021 17:58 - 07.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна 380668837183 SGROUP-LTD@UKR.NET http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Оскарження: 27.01.2021 17:58 - 07.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
415 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
415 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.01.2021 17:58
Відповіді на вимоги
11
Документи
120
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 09.02.2021 19:01 - 20.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
Дерев'янський Василь Іванович 380676780453, 380676780453 pavlo.homa@cvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Воробкевича Сидора, 1А
Оскарження: 09.02.2021 19:01 - 20.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
510 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
510 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2021 19:01
Відповіді на вимоги
11
Документи
66
Скарги
0
Контракти
Номер:
7f4a088ca8f14fcb99705548b46cc636
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-04-003355-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
Дерев'янський Василь Іванович 380676780453, 380676780453 pavlo.homa@cvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Воробкевича Сидора, 1А
Номер договору:
27
Сума договору:
510 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
425 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.02.2021 00:00 - 15.10.2021 00:00
Дата підписання:
25.02.2021 18:00
Статус:
Розірваний