• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)

510 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7f4a088ca8f14fcb99705548b46cc636
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-04-003355-c-a1
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 27
Дата підписання: 25.02.2021 18:00
Період дії договору: 25.02.2021 00:00 - 15.10.2021 00:00
Сума договору: 510 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 000.00 UAH)
Оплачено: 410 785.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 68 464.22 UAH)
Причини розірвання договору: Сторони прийняли рішення про зменшення суми договору та внесення змін до п. 3.7. Договору та викласти його в новій редакції, за результатами змін сума договору становить 410785,30 грн. з ПДВ та в подальшому прийнято рішення про розірвання договору.

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 60000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: ad4b00b2563f4d87b4bad6218407c4ff
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесено зміни до п 1.1. Договору та викладено в новій редакції
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 1
    Дата внесення змін до договору: 02.03.2021 12:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
2 001.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: f465fb4be34342b1bedb0fde6446af70
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 2
    Дата внесення змін до договору: 28.04.2021 11:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ газ.jpg
jpg
Додаток ДУ.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: 0d3d4d6b4044407fa0b58412ed38fc2b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 3
    Дата внесення змін до договору: 27.05.2021 16:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ ГАЗ.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: f13594b93b66499bb2dc27dd536f0c7a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 4
    Дата внесення змін до договору: 29.06.2021 09:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ 4.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: 4020a03f61a0425faba61caa5a284aec
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 5
    Дата внесення змін до договору: 12.07.2021 12:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ 5 ГАЗ.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: 4087d88e853141769e46b1f0696c3d42
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 6
    Дата внесення змін до договору: 10.08.2021 13:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ ГАЗ- 6.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: 3837c19c6a254201938c1002ae9ddc99
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 7
    Дата внесення змін до договору: 23.08.2021 12:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ 7 ГАЗ.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: 5b03dc4ec54641f895033f862f05362b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода 8
    Дата внесення змін до договору: 13.09.2021 10:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ ГАЗ 8.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: ddaf74e3b8bc46e2bf4e320d74b68f43
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 9
    Дата внесення змін до договору: 21.09.2021 18:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ газ.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: c96342844a494b188a51701e1ab27ef8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони прийняли рішення про зменшення суми договору та внесення змін до п. 3.7. Договору та викласти його в новій редакції, за результатами змін сума договору становить 410785,30 грн. з ПДВ та в подальшому прийнято рішення про розірвання договору.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 10
    Дата внесення змін до договору: 08.10.2021 14:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
ДУ Газ.jpg
p7s
sign.p7s