• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: f40197953d0648669804c142670dd283
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-04-005174-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 04.01.2021 22:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума600 000.00 UAH