-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цілодобове пожежне спостереження
Тендер Prozorro UA-2021-01-04-000090-a
Завершена
38 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 380.00 UAH
Номер:
de91e221cf96423197510f4158308ee1
Внутрішній номер закупівлі:
8090359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-04-000090-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ковбель Сергій Миколайович +380382664341 teh_rsc@khm.hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
380.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2021 10:05 - 10.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2021 10:05 - 20.01.2021 10:10
Аукціон:
21.01.2021 12:34 - 21.01.2021 12:55
Період кваліфікації:
21.01.2021 12:55 - 25.01.2021 08:39
Період завантаження договору:
25.01.2021 08:39 - 14.02.2021 08:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобове пожежне спостереження
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
29008, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1, 32400, м.Дунаївці, вул Франца Лендера, 41, 32300, м.Камянець-Подільський, проспект Грушевського, 1/2, 31100, м.Старокостянтинів, вул. Чайковського, 1А, 30400м.Шепетівка, вул Шешукова, 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄВРОПОЖЕЖСЕРВІС"
Оскарження: 25.01.2021 08:39 - 05.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40672967
-
Контактна особа:
Карвацький Валерій Павлович +380675980148 euro-ops@i.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Гагаріна, 48, 2
Оскарження: 25.01.2021 08:39 - 05.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
37 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2021 08:39
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
Приватне підприємство "ПОЖБУДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42651509
-
Контактна особа:
Семенюк Віталій 380679994600, 380679994600 pbp42651509@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вулиця Кармелюка, будинок 11/2, нежитлове приміщ. 69
Початкова пропозиція
38 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
05a0db3143e94cdd92940953b54d3864
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-04-000090-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄВРОПОЖЕЖСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40672967
-
Контактна особа:
Карвацький Валерій Павлович +380675980148 euro-ops@i.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Гагаріна, 48, 2
Номер договору:
5568/33-21
Сума договору:
37 404.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2021 00:00 - 15.03.2022 23:59
Дата підписання:
05.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний