-
Відкриті торги
-
КЕП
Цілодобове пожежне спостереження
Оголошено тендер
38 000.00
UAH
Номер:
f1353f3e997446ec822bb3d3d0a328da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-10-001776-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цілодобове пожежне спостереження
Примітки:
Річний план закупівель на 2021 рік затверджено рішенням уповноваженої особи 10.12.2020
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.12.2020 13:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цілодобове пожежне спостереження
Кількість
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума38 000.00 UAH