-
Відкриті торги
-
КЕП
Цілодобове пожежне спостереження
37 404.00
UAH без ПДВ
Номер:
05a0db3143e94cdd92940953b54d3864
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-04-000090-a-c1
Замовник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Контактна особа:
Ковбель Сергій Миколайович +380382664341 teh_rsc@khm.hsc.gov.ua
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄВРОПОЖЕЖСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40672967
-
Контактна особа:
Карвацький Валерій Павлович +380675980148 euro-ops@i.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Гагаріна, 48, 2
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
5568/33-21
Дата підписання:
05.02.2021 00:00
Період дії договору:
05.02.2021 00:00 - 15.03.2022 23:59
Сума договору:
37 404.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобове пожежне спостереження
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
29008, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1, 32400, м.Дунаївці, вул Франца Лендера, 41, 32300, м.Камянець-Подільський, проспект Грушевського, 1/2, 31100, м.Старокостянтинів, вул. Чайковського, 1А, 30400м.Шепетівка, вул Шешукова, 13
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
dbda74af9d674662b883452918510132
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.3 статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі” - Дія Договору продовжується на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку року, на суму, що не перевищує 20 відсотків від суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Номер додаткової угоди:
5568/33-21/419-21
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано