-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-28-012968-c
Завершена
271 212.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 356.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 356.06 UAH
Номер:
5375d6f5925c40629efe0ec00c93ba0b
Внутрішній номер закупівлі:
8035141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-28-012968-c
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
271 212.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 356.06 UAH
Період уточнення:
28.12.2020 16:17 - 03.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2020 16:17 - 13.01.2021 15:54
Аукціон:
14.01.2021 13:44 - 14.01.2021 14:05
Період кваліфікації:
14.01.2021 14:05 - 18.01.2021 14:29
Період завантаження договору:
18.01.2021 14:29 - 07.02.2021 14:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
83450 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Оскарження: 18.01.2021 14:29 - 29.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Артем Електроенергія 380664091606 a.rozhenko@eti-trading.com.ua http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Оскарження: 18.01.2021 14:29 - 29.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
179 417.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
159 616.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2021 14:29
Відповіді на вимоги
11
Документи
60
Скарги
0
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Початкова пропозиція
171 072.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
171 072.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
107
Скарги
0
Контракти
Номер:
561284fc68e44c459b4af461bb43a0e5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-28-012968-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Артем Електроенергія 380664091606 a.rozhenko@eti-trading.com.ua http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Номер договору:
01/02-21/4
Сума договору:
159 616.15 UAH з ПДВ
Сума договору:
133 013.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.02.2021 15:50
Статус:
Виконаний