• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

271 212.50 UAH
Номер: 2f01698b20e54314806d5ab86ecdca19
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-28-008670-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Замовник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Очікувана вартість: 271 212.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 28.12.2020 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума271 212.50 UAH