• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

159 616.15 UAH з ПДВ
Номер: 561284fc68e44c459b4af461bb43a0e5
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-28-012968-c-a1
Замовник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 01/02-21/4
Дата підписання: 01.02.2021 15:50
Період дії договору: 01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 159 616.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 602.69 UAH)
Оплачено: 159 616.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 602.69 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 83450 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 49038, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мостова, буд.3 На карті

Внесені зміни

    Номер: 811fa5621fcf4dab89803dee07a357fe
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: № 1
    Дата внесення змін до договору: 01.02.2021 16:06
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДУ 1.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: b20c144663b14d66a9d901923264e332
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: № 2
    Дата внесення змін до договору: 10.02.2021 12:05
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДУ № 2.PDF
p7s
sign.p7s