-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція (деззасоби)
Тендер Prozorro UA-2020-12-24-010429-c
Завершена
525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
Номер:
38b7339cd531410c9a9a091c97ea66bf
Внутрішній номер закупівлі:
7995221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-24-010429-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03077871
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Мечникова, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Долгушина +380472335605 kardio_ek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 625.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2020 14:15 - 02.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2020 14:15 - 12.01.2021 13:56
Аукціон:
13.01.2021 12:20 - 13.01.2021 12:41
Період кваліфікації:
13.01.2021 12:41 - 14.01.2021 13:27
Період завантаження договору:
14.01.2021 13:27 - 03.02.2021 13:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дезінфекційний засіб «Бланідас 300»гранули, фасовка банка 1 кг
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Біонол, фасовка банка 1кг
Кількість
64 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дезінфекційний засіб «Бланідас Актив» 1000 мл
Кількість
380 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дезінфекційний засіб «Лізоформін 3000», фасовка 1000 мл
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дезінфікуючий засіб «Стерилліум класік пур» 1000 мл
Кількість
450 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки рук та шкіри, поверхонь та ВМП «АХД 2000 експрес серветки», упаковка 200 шт
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Бланідас софт дез з дозатором 1000мл
Кількість
94 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дезінфікуючий засіб «Санабриз Е, 1000 мл з розпилювачем
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дезінфекційний засіб з дозуючим пристроєм АХД 2000 експрес, фасовка 1000 мл
Кількість
112 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Концентрований засіб для достерилізаційного очищення ВМП ручним та автоматичним способом «Ензоклін» 1000 мл з дозуючим носиком
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Санітаб № 300
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Засіб дезінфікуючий "Бланідас 300 в таблетках (по 300 шт)
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дезінфекційний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь «Лізоформін Плюс піна», флакон 1000 мл з піноутворюючим тригером
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Препарати для швидкої дезінфекції та очищення Бациллол АФ, 1000 мл
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Секусепт Актів, відро 1,5 кг
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ГНАТЮК ВІТА ОЛЕГІВНА
Оскарження: 14.01.2021 13:27 - 25.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2426800429
-
Контактна особа:
Гнатюк Віта +380503562613 gnatukvita29@gmail.com
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, ПРОВУЛОК ФЕОДОСІЙСЬКИЙ, будинок 12, квартира 88
Оскарження: 14.01.2021 13:27 - 25.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
521 774.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
521 774.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2021 13:27
Відповіді на вимоги
11
Документи
45
Скарги
0
КОВАЛЬОВА НАДІЯ БОРИСІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2181405586
-
Контактна особа:
Ковальова Надія +380950957907 kovalovan45@gmail.com
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, Славутич, ТБІЛІСЬКИЙ КВАРТАЛ, БУДИНОК 4, КВАРТИРА 25
Початкова пропозиція
524 676.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 676.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
97ff16c435474d85906e675a40975e95
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-24-010429-c-a1
Постачальник:
ГНАТЮК ВІТА ОЛЕГІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2426800429
-
Контактна особа:
Гнатюк Віта +380503562613 gnatukvita29@gmail.com
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, ПРОВУЛОК ФЕОДОСІЙСЬКИЙ, будинок 12, квартира 88
Номер договору:
18
Сума договору:
521 774.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.01.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
27.01.2021 08:39
Статус:
Виконаний