-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція (деззасоби)
Оголошено тендер
525 000.00
UAH
Номер:
00ff928bbe574c3e81c393b1fcb05ce3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-24-008922-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03077871
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Мечникова, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03077871
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Мечникова, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція (деззасоби)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.12.2020 13:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дезінфекційний засіб «Бланідас 300»гранули, фасовка банка 1 кг
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Біонол, фасовка банка 1кг
Кількість
64 штуки
Період постачання
(не задано)
Дезінфекційний засіб «Бланідас Актив» 1000 мл
Кількість
380 штуки
Період постачання
(не задано)
Дезінфекційний засіб «Лізоформін 3000», фасовка 1000 мл
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Дезінфікуючий засіб «Стерилліум класік пур» 1000 мл
Кількість
450 штуки
Період постачання
(не задано)
Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки рук та шкіри, поверхонь та ВМП «АХД 2000 експрес серветки», упаковка 200 шт
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Бланідас софт дез з дозатором 1000мл
Кількість
94 штуки
Період постачання
(не задано)
Дезінфікуючий засіб «Санабриз Е, 1000 мл з розпилювачем
Кількість
40 штуки
Період постачання
(не задано)
Дезінфекційний засіб з дозуючим пристроєм АХД 2000 експрес, фасовка 1000 мл
Кількість
112 штуки
Період постачання
(не задано)
Концентрований засіб для достерилізаційного очищення ВМП ручним та автоматичним способом «Ензоклін» 1000 мл з дозуючим носиком
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Санітаб № 300
Кількість
80 штуки
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий "Бланідас 300 в таблетках (по 300 шт)
Кількість
22 штуки
Період постачання
(не задано)
Дезінфекційний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь «Лізоформін Плюс піна», флакон 1000 мл з піноутворюючим тригером
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Препарати для швидкої дезінфекції та очищення Бациллол АФ, 1000 мл
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Секусепт Актів, відро 1,5 кг
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума525 000.00 UAH