• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція (деззасоби)

521 774.00 UAH без ПДВ
Номер: 97ff16c435474d85906e675a40975e95
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-24-010429-c-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Постачальник: ГНАТЮК ВІТА ОЛЕГІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 18
Дата підписання: 27.01.2021 08:39
Період дії договору: 27.01.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 521 774.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 407 419.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дезінфекційний засіб «Бланідас 300»гранули, фасовка банка 1 кг
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Біонол, фасовка банка 1кг
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 64 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Дезінфекційний засіб «Бланідас Актив» 1000 мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 380 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Дезінфекційний засіб «Лізоформін 3000», фасовка 1000 мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Дезінфікуючий засіб «Стерилліум класік пур» 1000 мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 450 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки рук та шкіри, поверхонь та ВМП «АХД 2000 експрес серветки», упаковка 200 шт
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Бланідас софт дез з дозатором 1000мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 94 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Дезінфікуючий засіб «Санабриз Е, 1000 мл з розпилювачем
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Дезінфекційний засіб з дозуючим пристроєм АХД 2000 експрес, фасовка 1000 мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 112 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Концентрований засіб для достерилізаційного очищення ВМП ручним та автоматичним способом «Ензоклін» 1000 мл з дозуючим носиком
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Санітаб № 300
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 80 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Засіб дезінфікуючий "Бланідас 300 в таблетках (по 300 шт)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 22 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Дезінфекційний засіб для швидкої дезінфекції поверхонь «Лізоформін Плюс піна», флакон 1000 мл з піноутворюючим тригером
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті
Препарати для швидкої дезінфекції та очищення Бациллол АФ, 1000 мл
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Мечникова 25 На карті
Секусепт Актів, відро 1,5 кг
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул Мечникова 25 На карті

Внесені зміни

    Номер: 55c12d95b14a406789981f7779b4b0b5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2021 14:55
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Доп.угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1a455c4652d043b3bbf3b22e3ba8ffef
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2021 14:58
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Доп.угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 70a681a705be4d19a23778de80f89eba
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 02.02.2022 11:13
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Доп.угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: af91f58852b74ce2abb318608b6c401a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 29.03.2022 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Доп.угода 4.pdf
p7s
sign.p7s