-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2)
Тендер Prozorro UA-2017-03-31-001740-b
Детально вимоги до предмету закупівлі визначені у Додатку №3 до тендерної документації Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису.
Завершена
462 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 310.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 310.00 UAH
Номер:
43fd546f729d41929eef3b8cd5c5acd8
Внутрішній номер закупівлі:
798585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-31-001740-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03680, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козулін Євген +380444893149 kyivblago.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
462 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 310.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 000.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2017 16:04 - 08.04.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2017 16:04 - 18.04.2017 13:00
Аукціон:
19.04.2017 12:58 - 19.04.2017 13:25
Період кваліфікації:
19.04.2017 13:25 - 26.04.2017 14:32
Період завантаження договору:
25.04.2017 17:28 - 15.05.2017 17:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ШЕРИФ"
Оскарження: 19.04.2017 13:25 - 06.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40405478
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445008415 sheriff-zakupki@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ СОСНИЦЬКА, будинок 1/44
Оскарження: 19.04.2017 13:25 - 06.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
366 912.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 743.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.04.2017 16:51
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "КОНСТЕБЛЬ"
Оскарження: 25.04.2017 16:51 - 06.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38943115
-
Контактна особа:
Тарас +38 096 6530739 konstebl@email.ua
-
Адреса:
03186, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 5, офіс 703
Оскарження: 25.04.2017 16:51 - 06.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
395 841.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 860.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.04.2017 17:28
Документи
38
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА"
Оскарження: 25.04.2017 17:28 - 07.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605211
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА" +380688400918 k_bezpeka@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02096, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА, будинок 13-А, офіс 302
Оскарження: 25.04.2017 17:28 - 07.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
461 462.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.04.2017 14:32
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
4291bbc75a5f4a0cad693c36c04e67f6
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-31-001740-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605211
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА" +380688400918 k_bezpeka@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02096, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА, будинок 13-А, офіс 302
Номер договору:
13
Сума договору:
350 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
10.05.2017 00:00
Статус:
Підписаний