-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2)
Детально вимоги до предмету закупівлі визначені у Додатку №3 до тендерної документації Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису.
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4291bbc75a5f4a0cad693c36c04e67f6
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-31-001740-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605211
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА" +380688400918 k_bezpeka@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02096, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА, будинок 13-А, офіс 302
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис:
Детально вимоги до предмету закупівлі визначені у Додатку №3 до тендерної документації
Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису.
Номер договору:
13
Дата підписання:
10.05.2017 00:00
Період дії договору:
10.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
350 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 350 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017