• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Охоронні послуги за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2)

Детально вимоги до предмету закупівлі визначені у Додатку №3 до тендерної документації Відповідно до частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» шляхом накладення на неї електронного цифрового підпису.

Завершена

462 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 310.00 UAH
Період уточнення: 31.03.2017 16:04 - 08.04.2017 13:00
Відповідь надана

Вимоги щодо кваліфікації працівників

Номер: b6e0d9506a6245558ca120d48d362448
Дата опублікування: 07.04.2017 13:35
Опис: У Додатку № 1 до Тендерної документації (ТД) на закупівлю послуг Охорони (протокол №9-2-ВТ-17 (П) від 31.03.2017) міститься «Перелік документів, що подаються на підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям та вимогам, встановленим статтею 17 Закону». У п. 3 зазначеного Додатку 1 визначена вимога надати перелік документів щодо наявності в Учасника «працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід», у т.ч. «документів, які підтверджують проходження служби у лавах Збройних Сил чи інших законних військових формуваннях». Кваліфікаційні вимоги для охоронників, зокрема, щодо віку, кваліфікації, освіти, стану здоров’я, тощо визначені чинним законодавством України. Так відповідно до ст. 11 Закону України «Про охоронну діяльність» від 22.03.2012 № 4616-VI (зі змінами та доповненнями) «персоналом охорони можуть бути дієздатні громадяни України, які досягли 18-річного віку, пройшли відповідне навчання або професійну підготовку, уклали трудовий договір із суб'єктом господарювання та подали документи, що вони: 1) не перебувають на обліку в органах охорони здоров'я з приводу психічної хвороби, алкоголізму чи наркоманії; 2) не мають непогашеної чи незнятої судимості за скоєння умисних злочинів; 3) не мають обмежень, встановлених судом щодо виконання покладених на них функціональних обов'язків; 4) не мають обмежень за станом здоров'я для виконання функціональних обов'язків; 5) зареєстровані за місцем проживання в установленому законодавством порядку». Цим положенням повністю відповідають вимоги встановлені Ліцензійними умовами провадження охоронної діяльності, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 960 (далі – Ліцензійні умови). Однак, зазначеними нормативними актами не передбачена така вимога, як «проходження служби у лавах Збройних Сил чи інших законних військових формуваннях». Тому вимога зазначена у п. 3 Додатку 1 до ТД є протиправною і такою, що не відповідає положенням Закону України «Про охоронну діяльність» та Ліцензійним умовам і порушує один з основних принципів здійснення державних закупівель, встановлених статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII, а саме - недискримінація учасників. На підставі наведеного, просимо пояснити чи будуть відхилені пропозиції Учасників чиї працвники не проходили службу "у лавах Збройних Сил чи інших законних військових формуваннях", але повністю за кваліфікаційними вимогами відповідають положенням Закону "Про охоронну діяльність" та Ліцензійним умовам?
Відповідь: Згідно з вимогами тендерної документації надання документів, які підтверджують проходження служби у лавах Збройних Сил чи інших законних військових формуваннях працівниками-охоронниками, які будуть залучені до виконання договору є обов'язковим. У випадку ненадання таких документів - відповідно до ст. 30 ЗУ "Про публічні закупівлі" тендерну пропозицію учасника буде відхилено. Тому пропонуємо учасникам подавати інформацію про тих працівників-охоронників, які проходили службу у лавах Збройних Сил чи інших законних військових формуваннях.
Дата відповіді: 10.04.2017 17:11
Відповідь надана

Наявність обладнання та матеріально-технічної бази

Номер: b3ee327ec8564df88858e548dcdcbf7b
Дата опублікування: 07.04.2017 12:54
Опис: на дату не раніше ніж 10 календарних днів до дати розкриття пропозиції, Прошу Вас, пояснити, що копії документів які вимагаються повинні бути отриманні протягом терміну, що вказаний в документації! Якщо товари та майно придбане раніше 2015-2016 рік але воно являється матеріально технічною базою як в такому разі бути! Поясніть? За 10 днів до тендера необхідно сормувати собі матеріально технічну базу???
Відповідь: Умовами тендерної документації передбачено, що учасник повинен підтвердити право власності (користування) обладнанням та матеріально-технічною базою, а саме: надати документи - договори оренди; копії оборотно-сальдових відомостей по рахункам обліку матеріальних цінностей та/або копії інвентаризаційних відомостей. Дата набуття права власності (користування) майном значення не має, має значення дата формування документів - оборотно-сальдових відомостей по рахункам обліку матеріальних цінностей та інвентаризаційних відомостей. Дата їх формування - не раніше ніж 10 календарних днів до дати розкриття пропозиції.
Дата відповіді: 07.04.2017 13:55
Відповідь надана

Режим охорони

Номер: cb0f4d4576cf4351902d1c8c2fd3def7
Дата опублікування: 07.04.2017 12:49
Опис: В документації не зазначено режим охорони. Цілодобові два пости?
Відповідь: Режим охорони передбачено у Додатку 3 до тендерної документації - а саме: здійснення охорони на двох постах цілодобово, у тому числі у святкові та вихідні дні одним охоронником на кожному посту.
Дата відповіді: 07.04.2017 13:29