-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ОБМІДНЕНИЙ СВ-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)
Тендер Prozorro UA-2017-04-03-000682-a
фасування – мотки (дротові каркасні касети) не більше 15 кг (К300) Детальний опис у тендерній документації
Завершена
334 556.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 672.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 672.78 UAH
Номер:
4882aeb8ce6a43ceb0440747da478cc7
Внутрішній номер закупівлі:
797703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-03-000682-a
Замовник:
Філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Адреса:
08502, Україна, Київська обл., Фастів, вул. Андрія Шептицького, 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костецька Тетяна Миколаївна +38 067-652-23-40 tender@rwk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44315000-1 КатанкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
334 556.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 672.78 UAH
Період уточнення:
03.04.2017 17:33 - 08.04.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2017 17:33 - 18.04.2017 18:00
Аукціон:
19.04.2017 12:31 - 19.04.2017 12:58
Період кваліфікації:
19.04.2017 12:58 - 20.04.2017 08:31
Період завантаження договору:
19.04.2017 12:58 - 09.05.2017 12:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ОБМІДНЕНИЙ СВ-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)
Кількість
9980 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
Оскарження: 19.04.2017 12:58 - 01.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" (48)718-98-96 malcev@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Оскарження: 19.04.2017 12:58 - 01.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
329 313.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
314 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2017 08:31
Документи
25
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТИЗНИЙ ЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39989779
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТИЗНИЙ ЗАВОД" +380505167071 info.zmz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 69034, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Цимлянська, будинок 1.
Початкова пропозиція
334 056.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ТОВ Аерлайн
×
-
Код ЄДРПОУ:
36465159
-
Контактна особа:
Плюйко Геннадій Петрович +380617572121 aersnab@yandex.ru
-
Адреса:
71600, Україна, Запорізька область, Василівка, вулиця Богдана Хмельницького, 3
Початкова пропозиція
334 556.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
334 556.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
dee1ebc6e8144498a3d79fc8be4db4be
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-03-000682-a-b1
Постачальник:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" (48)718-98-96 malcev@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Номер договору:
21/17 ПОСТ РВКЮВ
Сума договору:
314 995.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.01.2018 00:00
Дата підписання:
04.05.2017 00:00
Статус:
Підписаний