-
Відкриті торги
-
КЕП
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ОБМІДНЕНИЙ СВ-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)
фасування – мотки (дротові каркасні касети) не більше 15 кг (К300) Детальний опис у тендерній документації
314 995.00
UAH з ПДВ
Номер:
dee1ebc6e8144498a3d79fc8be4db4be
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-03-000682-a-b1
Постачальник:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" (48)718-98-96 malcev@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Опис:
фасування – мотки (дротові каркасні касети) не більше 15 кг (К300)
Детальний опис у тендерній документації
Номер договору:
21/17 ПОСТ РВКЮВ
Дата підписання:
04.05.2017 00:00
Період дії договору:
до 31.01.2018 00:00
Сума договору:
314 995.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 314 995.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ОБМІДНЕНИЙ СВ-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)
Кількість
9980 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017