• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ОБМІДНЕНИЙ СВ-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)

фасування – мотки (дротові каркасні касети) не більше 15 кг (К300) Детальний опис у тендерній документації

Завершена

334 556.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 672.78 UAH
Період уточнення: 03.04.2017 17:33 - 08.04.2017 18:00
Відповідь надана

внесення змін

Номер: 6bd2ced69995458691f87456032966a1
Дата опублікування: 07.04.2017 10:58
Опис: Згідно законодавства, підтвердженням якості Товару не є обов'язковим висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Прохаємо внести зміни до тендерної документації, а саме, видалити з п.2.2 ОСНОВНИХ УМОВ ДОГОВОРУ документ "висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи".
Відповідь: Добрий день! Дякуємо за зауваження, зміни внесені.
Дата відповіді: 07.04.2017 14:38