-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Блоки безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2017-03-10-001391-a
Блоки безперебійного живлення - 1700 шт.
Завершена
3 570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 35 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 35 700.00 UAH
Номер:
99df3da8f3464669b236a7fa4e59c8d7
Внутрішній номер закупівлі:
797446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-10-001391-a
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубас Максим Леонідович 080442722887 gscmtz@ukr.net http://hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 570 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
35 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
71 400.00 UAH
Період уточнення:
10.03.2017 16:07 - 17.03.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2017 16:07 - 27.03.2017 10:00
Аукціон:
28.03.2017 15:01 - 28.03.2017 15:46
Період кваліфікації:
28.03.2017 15:46 - 19.04.2017 15:52
Період завантаження договору:
05.04.2017 11:05 - 25.04.2017 11:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блоки безперебійного живлення
Кількість
1700 штуки
Період постачання
28.03.2017 - 20.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДУЕТ ПАУЕР"
Оскарження: 28.03.2017 15:46 - 16.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37177311
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДУЕТ ПАУЕР" +380442065451 tender@duet-power.com.ua
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЇВ, 04070, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІГОРІВСЬКА, будинок 1/8, ЛІТ. Г
Оскарження: 28.03.2017 15:46 - 16.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 998 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 049 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.04.2017 10:17
Документи
6
Скарги
0
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Оскарження: 05.04.2017 10:17 - 16.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» Evgeniy.Grishko@it-integrator.ua http://www.itintegrator.com.ua
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЇВ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Оскарження: 05.04.2017 10:17 - 16.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 500 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 049 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.04.2017 10:37
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НК ІТ-ПРОЕКТ"
Оскарження: 05.04.2017 10:37 - 16.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33786763
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НК ІТ-ПРОЕКТ" +380952725814 yosadchiy@mmigroup-it.com http://www.mmigroup-it.com
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЇВ, 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8
Оскарження: 05.04.2017 10:37 - 16.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 614 974.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 579 274.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.04.2017 11:05
Документи
13
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю Олмакс Сістемс
Оскарження: 05.04.2017 11:05 - 30.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37100998
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю Олмакс Сістемс +380442391533 yaroslav_st@olmax.kiev.ua http://www.olmax.kiev.ua
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЇВ, 01011, г. Киев, ул. Рыбальская 2, оф 106
Оскарження: 05.04.2017 11:05 - 30.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 360 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 613 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.04.2017 15:52
Документи
18
Скарги
0
IT-Escort
×
-
Код ЄДРПОУ:
36857810
-
Контактна особа:
Леся Гологудіна 0675974132 lesya@it-escort.com.ua http://it-escort.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, г. Киев. ул. О. Телиги, 4
Початкова пропозиція
3 187 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 997 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ Український Папiр
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
Коцаба Оксана Александровна +380939494914 oksana.kotsaba@gmail.com
-
Адреса:
04073, Украина, КИЇВ М, КИЇВ, ВУЛ КУРЕНІВСЬКА Д. 2Б
Початкова пропозиція
3 166 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 166 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d8df2850e9e406380fb88011ce06d0d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-10-001391-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю Олмакс Сістемс
×
-
Код ЄДРПОУ:
37100998
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю Олмакс Сістемс +380442391533 yaroslav_st@olmax.kiev.ua http://www.olmax.kiev.ua
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЇВ, 01011, г. Киев, ул. Рыбальская 2, оф 106
Номер договору:
94
Сума договору:
2 613 970.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
05.05.2017 00:00
Статус:
Підписаний