• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Блоки безперебійного живлення

Блоки безперебійного живлення - 1700 шт.

Завершена

3 570 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 35 700.00 UAH
Період уточнення: 10.03.2017 16:07 - 17.03.2017 09:00
Відповідь надана

вимоги

Номер: 104caca768614b38a2cdb71e967a0802
Дата опублікування: 10.03.2017 16:59
Опис: У документації є вимога: Інформаційна довідка про наявність досвіду виконання аналогічних договорів (за формою згідно з додатком 3.3 до тендерної документації), яка має містити інформацію про виконання договору(-ів) протягом останніх двох років (договір на суму не менше 100 000,00 грн). Чи правильно ми розуміємо, що під аналогічними договорами мається на увазі досвід постачання комп'ютерного обладнання?
Відповідь: Під аналогічними договорами мається на увазі досвід постачання комп'ютерного обладнання.
Дата відповіді: 13.03.2017 18:00