• Відкриті торги
  • КЕП

Блоки безперебійного живлення

2 613 970.00 UAH з ПДВ
Номер: 4d8df2850e9e406380fb88011ce06d0d
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-10-001391-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю Олмакс Сістемс
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Номер договору: 94
Дата підписання: 05.05.2017 00:00
Період дії договору: 05.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 2 613 970.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 613 970.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блоки безперебійного живлення
Код ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Кількість 1700 штуки
Період постачання 28.03.2017 - 20.12.2017
Місце постачання 04071, Україна, Київ, Київ, вул. Лук'янівська, 62 На карті