-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1.
Тендер Prozorro UA-2020-12-23-019827-c
Місце надання послуг: м. Київ. Строк надання послуг: з дати укладання договору до 31.12.2021 року. Конкретні строки надання виконавцем послуг за договором визначаються замовником в замовленні. Джерело фінансування закупівлі: Кошти Національного банку України. Обсяг надання послуг: Орієнтовно 468 годин усного перекладу, 37 комплектів і 16 днів оренди обладнання; відповідно до Додатку 1 до тендерної документації “Опис послуг з усного послідовного та синхронного перекладу”.
Завершена
1 199 728.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 11 000.00 UAH
Номер:
fa3300e6575941b29d0e811b91ec8a98
Внутрішній номер закупівлі:
7970540
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-23-019827-c
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Лис +380442540108 nina.lys@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79540000-1 Послуги з усного перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 199 728.56 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2020 16:54 - 03.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2020 16:54 - 13.01.2021 11:00
Аукціон:
14.01.2021 13:53 - 14.01.2021 14:14
Період кваліфікації:
14.01.2021 14:14 - 21.01.2021 09:32
Період завантаження договору:
21.01.2021 09:32 - 10.02.2021 09:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписВідповідно до п. 5.1. проєкту договору: 5.1. Оплата за надані послуги за Договором здійснюється протягом десяти робочих днів з дня підписання уповноваженими особами Сторін акта про приймання-передавання наданих послуг (далі - Акт).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
Оскарження: 21.01.2021 09:32 - 01.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395753
-
Контактна особа:
Калайда Оксана 380442225282 info@kasht.com.ua http://www.kasht.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 1 А
Оскарження: 21.01.2021 09:32 - 01.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
939 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
939 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2021 09:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
71
Скарги
0
ТОВ "МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ПЕРЕКЛАДІВ "МАЙВІК СОЛЮШНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37932406
-
Контактна особа:
Михайло Бондар +380977182754 myvic@ukr.net
-
Адреса:
01025, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 21, офіс 4
Початкова пропозиція
1 158 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 158 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
22be5e7260114686bb4eb3b7cb603a80
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-23-019827-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395753
-
Контактна особа:
Калайда Оксана 380442225282 info@kasht.com.ua http://www.kasht.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 1 А
Номер договору:
102837
Сума договору:
939 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
782 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
05.02.2021 17:47
Статус:
Виконаний