-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1.
939 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
22be5e7260114686bb4eb3b7cb603a80
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-23-019827-c-b1
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Контактна особа:
Ніна Лис +380442540108 nina.lys@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395753
-
Контактна особа:
Калайда Оксана 380442225282 info@kasht.com.ua http://www.kasht.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03194, м.Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 1 А
Класифікатор ДК 021:2015:
79540000-1 Послуги з усного перекладуАналіз за цим CPV
Номер договору:
102837
Дата підписання:
05.02.2021 17:47
Період дії договору:
05.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
939 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 156 533.33 UAH)
Оплачено:
189 461.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 576.94 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації