-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1.
Тендер Prozorro UA-2020-12-23-019827-c
Місце надання послуг: м. Київ. Строк надання послуг: з дати укладання договору до 31.12.2021 року. Конкретні строки надання виконавцем послуг за договором визначаються замовником в замовленні. Джерело фінансування закупівлі: Кошти Національного банку України. Обсяг надання послуг: Орієнтовно 468 годин усного перекладу, 37 комплектів і 16 днів оренди обладнання; відповідно до Додатку 1 до тендерної документації “Опис послуг з усного послідовного та синхронного перекладу”.
Завершена
1 199 728.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 11 000.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2020 16:54 - 03.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим